Konfiguracja CMS Joomla w Warszawie

system zarządzania treścią

Nowoczesne tworzenie stron internetowych oznacza możliwość zarządzania zasobem internetowym przez absolutnie każdą osobę, która nie musi mieć specjalnej wiedzy. Łatwość zarządzania pozwala zaoszczędzić na wsparciu technicznym zasobu, ponieważ każdy pracownik firmy może edytować informacje, dodawać zdjęcia.

System zarządzania treścią Joomla 3, montowany przez studio „ByWeb”, pozwala na administrowanie stroną bez ingerencji wykwalifikowanego programisty lub kodera HTML, co może znacznie obniżyć koszty utrzymania strony, a także zwiększa efektywność aktualizacji Informacja.

System skierowany jest do pracownika posiadającego podstawową wiedzę z zakresu edycji dokumentów w programie Microsoft Word lub innych podobnych edytorach.

System sterowania jest stale rozwijany, uzupełniany o nowe możliwości.

Dziś system zarządzania treścią pozwala rozwiązać następujące zadania:

 • Znaczniki SEO - tytuł, opis, pola słów kluczowych + zarządzanie nagłówkami h1-h6;
 • Wielojęzyczny z zachowaniem bieżącej sekcji podczas tłumaczenia na inny język;
 • Efektywnie zarządzaj strukturą witryny: twórz nowe sekcje i podsekcje, usuwaj i edytuj istniejące. Edycja materiałów odbywa się za pomocą internetowego edytora podobnego do Worda;
 • Zarządzaj uporządkowanym katalogiem produktów. W przypadku sklepów internetowych obsługiwana jest możliwość składania zamówień online („koszyk”);
 • Zarządzaj uporządkowanymi wyborami zdjęć (galeriami zdjęć) - przesyłaj zdjęcia na stronę;
 • Niezawodna ochrona hasłem dostępu do poszczególnych stron i zasobów witryny + ochrona przed brutalnymi atakami, hasłami i ogólnie atakami sieciowymi i hakowaniem inteligentnej (inteligentnej) zapory;
 • Konstruktor opinii;
 • Kompresja, buforowanie, leniwe ładowanie obrazów;
 • Kalkulator cen;
 • I wiele więcej w naszej kompilacji.

Konfiguracja CMS Joomla

System zarządzania treścią CMS Joomla z zaawansowaną funkcjonalnością studia webowego ByWeb to potężne narzędzie do prowadzenia biznesu w globalnej przestrzeni Internetu.

Możesz samodzielnie wybrać konfigurację systemu zgodnie z potrzebami Twojej firmy - wizytówka, katalog produktów, jednostronicowy Landing Page sprzedażowy (strona promocyjna), sklep internetowy lub portal internetowy.

Funkcjonalność może być rozszerzana i aktualizowana w dowolnym momencie niezależnie przez Klienta poprzez bibliotekę aplikacji & ndash; odpowiednik google play, czyli gotowa funkcjonalność jest wybierana i instalowana.

Zorganizujemy wspólny dostęp do zarządzania witryną! System zapewnia dowolną liczbę poziomów administracji i edycji z precyzyjnym dostrojeniem: „Super Administrator” & ndash; może dodawać i usuwać administratorów, przypisywać poziom dostępu do witryny, edytować zawartość i strukturę. „Menedżer” & ndash; może edytować treść i strukturę, „Menedżer treści” & ndash; ma dostęp tylko do edycji treści.

Domyślnie administratorzy mają dostęp do wszystkich sekcji serwisu. Jeśli jednak konieczne jest ograniczenie dostępu do administrowania niektórymi sekcjami, „Super Administrator” może określić sekcje robocze dla „Menedżera” i „Menedżera treści”. Dzięki temu każdy z nich będzie mógł edytować tylko niektóre informacje.

Konfiguracja systemu zarządzania treścią CMS Joomla

Instalacja systemu zarządzania treścią w naszej agencji cyfrowej „ByWeb” odbywa się zwykle w następujący sposób:

 • narysowane strony witryny są rysowane w szablonie HTML,
 • Szablon HTML jest konwertowany na format PHP z dodaniem funkcjonalności dla CMS Joomla;
 • instalowanie szablonu projektu strony internetowej w Joomla CMS;
 • testowanie i dalsza optymalizacja techniczna i wyszukiwarka.
Настройка системы управления контентом CMS Joomla

W efekcie otrzymujemy - nie tylko html z obrazami, ale pełnoprawny szablon projektu systemu zarządzania treścią z wieloma funkcjonalnymi modułami zrozumiałymi dla przeglądarek. Następnie programista webowy na hostingu montuje system zarządzania treścią w zamówionej konfiguracji i łączy z nim szablony wraz z bazą danych MySQL. W efekcie otrzymujemy gotową stronę, ale na razie bez treści - tekstów i obrazów.

Ponadto menedżer treści wraz z seo-copywriterem przygotowuje i wypełnia stronę unikalnymi i zoptymalizowanymi pod kątem wyszukiwania tekstami i grafikami, a następnie przeprowadzane są ostateczne testy. Po sprawdzeniu zasobu internetowego przez naszych specjalistów, przedstawiamy pracę klientowi. Po zatwierdzeniu projektu przez klienta, strona trafia do indeksowania w wiodących wyszukiwarkach. Po zindeksowaniu sprawdzana jest poprawność linkowania i podpisywany jest Certyfikat ukończenia.

Udzielamy dożywotniej gwarancji na wszystkie tworzone witryny oraz instalujemy autorski system kontroli, najnowszą wersję z ochroną przed atakami i wirusami (firewall). Od 2011 roku zainstalowaliśmy taki system zarządzania na ponad 1000 witrynach firmowych, działa szybko, niezawodnie i sprawdził się jako skuteczne narzędzie dla mocno obciążonych i pojemnych projektów. Wygodny dla użytkowników i wyszukiwarek.